You must have Javascript enabled in order to use this site

Ticari araçlara kimlik kazandıran, römork ve yarı römork konusunda uzmanlaşmış; her türlü proje yükü, ağır taşımacılık sektörüne akılcı ve müşteri odaklı çözümler üreten Makinsan Treyler'e hoşgeldiniz.

Makinsan Treyler ülkemizdeki treyler ihtiyacını karşılamak amacıyla, 1992 yılında Adana ili Yeni Metal Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Kuruluş aşamasından sonra daha çok iç pazara yönelik damperli yarı römork, sal kasa yarı römork, kapaklı sal kasa yarı römork ve araç üstü uygulamaları imalatında faaliyet gösteren firma, kısa bir süre içerisinde taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan Türkiye'nin öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Artan talep ve çeşitliliği karşılamak, yeniliklere takip etmek ve üretim kapasitesini genişletmek amacıyla, 1998 yılından beri, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m² kapalı ve 15.000 m² açık alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Makinsan Treyler günümüz teknolojisini yakından izlemekte, çalışanlarının bilgi ve becerilerini sürekli eğitim faaliyetleri ile arttırmakta olup sektördeki yenikleri yasal mevzuatlar doğrultusunda şekillendirerek yoluna devam etmektedir. Yurtiçi pazarda elde ettiği başarılar ışığında, 2001 yılından itibaren de yurt dışından aldığı taleplerle ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil etmiştir.

İhracatlarını Avrupa’nın ardından Afrika, Arap Ülkeleri, Rusya ve Türkiye Cumhuriyetlerine gerçekleştirmektedir. Makinsan Treyler, üretiminin ortalama %80’ini ihraç eder duruma gelmiştir.


KATALOG

Online kataloğumuzu
incelemek ister misiniz?

İncele

HABERLER

Lowbed taşımacılık, ağır yük taşımacılığı yapan nakliye şirketlerinin sağladığı bir hizmettir. Lowbedler, uluslararası düzenlemelere göre standartları aşan uzunlukları, boyutları, genişlikleri veya tonajları taşıyan ve normal kamyonlar veya mafsallı kamyonlar tarafından taşınamayan yük taşımacılığına izin verirler. Ağır yük taşımacılığında, inşaat makineleri,... Devamını Oku

Konteyner taşıyıcıların ürün yelpazesi, malların taşınmasında yüksek standartlar belirlemektedir, bunların güvenilirliği ve kullanılabilirliği günlük ağır iş operasyonunu karşılamaktadır. Konteyner taşıyıcılarımız, geniş bir yelpazede farklı konteynerlar için profesyonel kargo taşıma kalitesi sağlar. Konteyner taşıyıcılarımızın tasarımı, bu amaç için geliştirilmiş bağımsız bir... Devamını Oku

Tarım römorkları bir tür yarı römorktur. Kullanım sektörü itibariyle en çok ihtiyaç duyulan römorklar dandır. Dingil sayısına ve işlevlerine göre çeşitlendirilmiş tir. Bu römorklar tek veya çift dingilli, tır tipi, tandem, damperli, üç yana devirmeli, havuz kasa, jumbo kasa gübre... Devamını Oku