You must have Javascript enabled in order to use this site

Lowbed Nedir?

Lowbed taşımacılık, ağır yük taşımacılığı yapan nakliye şirketlerinin sağladığı bir hizmettir. Lowbedler, uluslararası düzenlemelere göre standartları aşan uzunlukları, boyutları, genişlikleri veya tonajları taşıyan ve normal kamyonlar veya mafsallı kamyonlar tarafından taşınamayan yük taşımacılığına izin verirler. Ağır yük taşımacılığında, inşaat makineleri, tırtıllar ve tanklar gibi araçlar da yol stabilizasyonunu bozmakta, hız seviyeleri düşük olduğundan, ağır yüklerin taşınmasında lowbed kullanılmaktadır. 

Lowbed araçlarla vinç malzemeleri, inşaat makineleri ve tırtıllar, tekneler ve yelkenli tekneler, rüzgâr tribünleri, boru hatları, köprü müteahhitleri, çelik kafes konstrüksiyonları, tekerlekli vinçler gibi ağır yükler, alçak taşıma ile taşınan başlıca ürünler arasındadır. 

Lowbed Taşımacılığın Avantajları Nelerdir? 

Lowbed araçları, yükseklik sınırı, yük kapasitesi, yükleme-boşaltma ve manevra kolaylığı gibi problemleri çözmeyi sağlayan bir tasarım çeşitliliği sunar ve taşınacak olan yükün ağırlığına ve boyutlarına bağlı olarak uzatılabilir. Manevra kabiliyetini kolaylaştıran hidrolik kayar rampalar gibi çözümler sunar. Çok sayıda ağırlığa sahip olan kargolar, alçak taşıma ile hatasız ve hızlı bir şekilde taşınır. Lowbed taşımacılığı sırasında, araçların ekipmanı, sürücülerin ülke ve yol prosedürleri hakkında bilgi ve bilgiye sahip olması ve coğrafi konum hakkında doğru analizler yapması kadar hayati önem taşımaktadır. 

Makinsan Treyler, alçak taşıma araçları ve treyler çeşitliliği sayesinde ağır yük taşımacılığında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Taşımacılığı sadece nakliye olarak değil, depolama, güvenlik ve lojistik destek gibi hizmetlerle de göz önünde bulunduran Makinsan Treyler, kurulduğu günden bu yana araçlarının büyük çoğunluğunu yatırımlarına ve personelinin eğitimine sunmuştur. Lowbed taşımacılığı, özel araçlar ve tecrübeye ihtiyaç duyduğundan, Makinsan Treyler, lowbed araçları ile kargolarınızı istediğiniz noktalara güvenle taşımaktadır.

KATALOG

Online kataloğumuzu
incelemek ister misiniz?

İncele