You must have Javascript enabled in order to use this site

Sıra Dingilli Lowbed

Dingilli lowbedler yarı römork çeşitlerinden birisidir. Yük taşıma araçlarını taşıyabilmesi için gövde yüksekliği oldukça düşük olan dingilli low bed araçlar kolay kullanım sağlar. Taşımacılıkta belirli ölçütlere göre değişik araçlar geliştirilip nokta atışı sağlanmıştır diyebiliriz. Yük kapasitesi ve yükseklik sınırı gibi sebeplerden dolayıdır ki insanlar dingilli lowbedleri tercih ederler. Low-bed treylerin taşıyacağı yük daha çok büyük araçlardır ve bu araçların sayısı artabilir, bu konuda yükseklik azaltılıp daha avantajlı bir jojistik deneyimi geliştirilmektedir. Taşınacak yükün ağırlık ve hacmine göre çok farklı özellikte dingilli lowbed araçlar bulunmaktadır. 

Bu özellikler genellikle ağırlığın yüklendiği dingil sayısına göredir. 2, 3, 4, 5 ve 6 sıra dingilli low bed çeşitleri bulunmaktadır. 

2 Sıra dingilli lowbedlerin taşıma kapasitesi 62 tondur. 16+1 adet lastik ve lastiğe uygun ebatlı jantları olup, dingilleri ECE R13.11 seviyesinde test belgeli, yerli kampana frenli, her biri 2x2 14 ton kapasiteli aks grubuna sahiptir. 

3 Sıra dingilli lowbedlerin taşıma kapasitesi 96 tondur. 24+1 adet lastik ve lastiğe uygun ebatlı jantları olup, dingilleri ECE R13.11 seviyesinde test belgeli, yerli kampana frenli, her biri 2x2 14 ton kapasiteli 3 sıra aks grubuna sahiptir. 

4 Sıra dingilli lowbedlerin taşıma kapasitesi 120 tondur. 32+1 adet lastik ve lastiğe uygun ebatlı jantları olup, dingilleri ECE R13.11 seviyesinde test belgeli, yerli kampana frenli, her biri 2x2 14 ton kapasiteli 4 sıra aks grubuna sahiptir. 

Bu seçenekler müşterilerimiz için geniş bir ürün yelpazesine erişmelerine ve ihtiyaç duydukları dingilli low-bedleri sipariş etmelerine olanak sağlamaktadır.

KATALOG

Online kataloğumuzu
incelemek ister misiniz?

İncele